Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... buna ziua sunt casatorit de 9 ani si nu ne mai ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

buna ziua sunt casatorit de 9 ani si nu ne mai intelegem nu am ...

buna ziua sunt caatorit de 9 ani si nu ne mai intelegem nu am maltratat nimeni copii avem 2 fete gemene de 8 ani se poate ca una dintre fete sa ramana la mine si cealalta la sotie
Cam greu de îndeplinit un astfel de deziderat dacă soția dovedește că are condiții morale și materiale pentru îngrijirea și creșterea copiilor. Nu este în interesul copiilor să fie despărțiți.
Buna ziua

Poate intrebarea a fost pusa intr-un moment de impulsivitate.
Cred ca nici dvs nu v-ati dori ca cele doua surori sa fie despartite. Niciun moment...
Cu atat mai mult ca sunt gemene.
Daca acum ati judecat la cald, macar sa hotarati la rece.
Fetele trebuie sa ramana impreuna.
Apoi dvs trebuie sa negociati cu mama lor un program de vizitare cat ami convenabil.

Succes!