Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună ziua! FIUL meu a fost implicat intr-un accident ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună ziua! FIUL meu a fost implicat intr-un accident rutier ...

Bună ziua! FIUL meu a fost implicat intr-un accident rutier care s-a încheiat cu o amiabilă. După 11 luni a fost chemat în judecată în calitate de intervienient forțat ,având obligația de a depune in 30 zile o întâmpinare. C e inseamna această? Ce trebuie facut?
Bună ziua!
Apelați la un avocat să vadă dosarul și să știe ce să răspundă la întâmpinare!