Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... As dorin sa stiu daca in calitate de persoana ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

As dorin sa stiu daca in calitate de persoana juridica ...

Buna ziua ,

As dorin sa stiu daca in calitate de persoana juridica am dreptul sa primesc manual de utilizare in limba romana pentru un produs achizitionat online. Este vorba de o camera de supraveghere destul de complexa.

Va multumesc.
daca nu ati specificat acest lucru clar, nu.