Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acces fara certificatul verde
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acces fara certificatul verde

Buna ziua,
Firma la care lucrez, din ianuarie se muta intr-o cladire care inchiriaza spatii pt birouri.
Din cate am inteles, accesul in aceasta cladire se face doar cu certificat verde, si eu nu detin acest certificat.
Doresc sa va intreb, legal, administratorii acelei cladiri, imi pot interzice sa intru sa merg la serviciu daca nu am certificatul verde?
Se poate merge la munca si fără certificatul verde.