Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Materiale sau idei despre esecul in audit?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Materiale sau idei despre esecul in audit?

Bună ziua,
Ma puteți ajuta va rog frumos cu ceva materiale sau idei despre esecul in audit?
Trebuie sa fac un proiect și nu știu de unde sa încep și nici de unde sa ma documentez.
Mulțumesc frumos!
george-neagu, moderator
Bună ziua,
Ma puteți ajuta va rog frumos cu ceva materiale sau idei despre esecul in audit?
Trebuie sa fac un proiect și nu știu de unde sa încep și nici de unde sa ma documentez.
Mulțumesc frumos!