Forum Discuţii juridice Executare silită Cand vede un creditor la vanzarea la licitație a unui ...
Discuție deschisă în Executare silită

Cand vede un creditor la vanzarea la licitație a unui imobil ...

Cand vede un creditor la vanzarea la licitație a unui imobil ca acesta nu se indestuleaza? As vrea sa stiu care este exact momentul cand ma pot astepta ca executorul sa se indrepte asupra altor imobile.
Buna ziua,

Depinde de cuantumul creantei creditorului si de valoarea imobilului evaluat in cadrul dosarului de executare silita, daca dupa vanzarea bunului creanta nu se acopera, executarea silita continua.