Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Se poate angaja de la 1 decembrie fiind ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Se poate angaja de la 1 decembrie fiind sarbatoare ...

Buna ziua!
Se poate angaja de la 1 decembrie fiind sarbatoare legala?Sau sa facem angajarea de la 2 decembrie?
In revisal trebuie trimis pe data de 29.11.,in ambele cazuri?
Va multumesc si numai bine!
Se poate angaja de la 1 decembrie chiar dacă este sarbatoare legala.