Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Buna ziua , unde pot fac o reclamatie ca vecinul meu ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Buna ziua , unde pot fac o reclamatie ca vecinul meu deține ...

Buna ziua , unde pot fac o reclamatie ca vecinul meu deține haine de vânzare *firmate* fara firma / casa de marcat ? Mulțumesc
La ANAF și la poliție