Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna seara daca am fost escrocata si santajata si am ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna seara daca am fost escrocata si santajata si am facut împrumut ...

Buna seara daca am fost escrocata si santajata si am facut împrumut pt persoana respectiva ce pot face sa il fac sa plateasca
Plângere penală la politie,alta varianta nu aveti..
Adica, cum ati facut imprumutul pentru persoana iubita.
Ati ramas fara bani? Nu ne-ati spus cum i-ati dat banii.