Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cum solicit inchiderea dosarului de pensionare aflat ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cum solicit inchiderea dosarului de pensionare aflat pe rol de ...

Cum solicit inchiderea dosarului de pensionare aflat pe rol de 3 ani? Nu cunosc numarul dosarului.
Din ce motiv este dosarul de pensionare pe rol de 3 ani ?
Numele si prenumele, CNP-ul, adresa de domiciliu si o cere motivata adresata CJP, la care sa anexati o copie xerox dupa cartea de identitate ar trebui sa fie suficiente.
Se află pe rolul instantei de judecata?