Forum Discuţii juridice Executare silită Ce sistem au executorii judecatoresti de a afla de ...
Discuție deschisă în Executare silită

Ce sistem au executorii judecatoresti de a afla de bunurile imobile ...

Ce sistem au executorii judecatoresti de a afla de bunurile imobile ale cuiva?
Verificări la Cartea Funciara , taxe si impozite locale..
Înțeleg. Verifica asa in toată tara? Verifica și în străinătate?

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Verificări la Cartea Funciara , taxe si impozite locale..

pt a raspunde, se apasa pe raspunde, nu pe citeaza
Nu verifica si in strainatate ca nu au competenta.
Pt strainatate, demersuri face creditorul.