avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am permisul suspendat ,dar dovada este valabila la ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am permisul suspendat ,dar dovada este valabila la data la care ...

Am permisul suspendat ,dar dovada este valabila la data la care am vrut sa sustin examenul cat E proba teoretica si am fost mi s-a spus sa vin cand am permisul nu cu dovada . Aveam dreptul sa sustin examenul din moment ce dovada era perfect valabila???

Alte discuții în legătură

Scoala soferi rdinamix rdinamix Salut! Am o intrebare si anume daca am inceput scoala de soferi cat c am promovat examinarea teoretica si urmeaza cea practica dar intretimp mi s-a suspendat ... (vezi toată discuția)
Problema delicata (condamanre cu suspendare) popescu2312 popescu2312 Buna ziua, Va scriu pe acest forum in speranta ca cineva ma va putea ajuta cu un raspuns. In decembrie 2012, am fost oprit de politie in timp ce ... (vezi toată discuția)
Permis anulat lorant23 lorant23 buna ziua am permisul din ungaria sunt cetatean roman si ma prins politia beat am primit un an inchisoare cu suspendare vreau sa aflucum pot sa recuperez ... (vezi toată discuția)