Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... De ce la proba practică se fac programări la 4,5 ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

De ce la proba practică se fac programări la 4,5 luni și se ...

De ce la proba practică se fac programări la 4,5 luni și se termină școală la 12 luni ?
Numar mare de candidati si putini politisti care sunt repartizati pentru examinare in traseu.
Depinde de judet ... e exemplu, in Bucuresti /Ilfov , o cunostinta a luat sala acum o saptamana si s-a programat pe 28.12.

POPA GHEORGHE a scris:

Numar mare de candidati si putini politisti care sunt repartizati pentru examinare in traseu.
ok ! Sunt de acord cu asta,dar am platit destul de mult și nu se reflecta la candidați ! Asta că nu au angajați și nu pot ei să facă față sa se spună de la început să știe omul ce îl așteaptă !

POPA GHEORGHE a scris:

Numar mare de candidati si putini politisti care sunt repartizati pentru examinare in traseu.
ok ! Sunt de acord cu asta,dar am platit destul de mult și nu se reflecta la candidați ! Asta că nu au angajați și nu pot ei să facă față sa se spună de la început să știe omul ce îl așteaptă !
Puteti sesiza inspectorul sef a IPJ din judetul dvs.