avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 662 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... PUZ trebuie neaparat semnat de urbanist autorizat RUR? ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

PUZ trebuie neaparat semnat de urbanist autorizat RUR? Buna ziua, ...

PUZ trebuie neaparat semnat de urbanist autorizat RUR?
Buna ziua, memoriul tehnic pt PUZ trebuie neaparat semnat de un urbanist cu drept de semnatura... sau pot sa il redactez eu insumi?
Cel mai recent răspuns: aidu , utilizator 17:21, 11 Decembrie 2021
~ Conținut șters la cerere ~
Eu sunt beneficiarul si initiatorul proiectului!!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inginer apa si canal cu acreditare rur marinamarina marinamarina Buna ziua, Sunt la momentul elaborarii unui PUZ, pentru o cladire cu 8 apartamente. Primaria Constanta imi impune ca : Planul de precoordonari retele apa ... (vezi toată discuția)
Autorizatia de construire Andreea_Pamfile Andreea_Pamfile Am cumparat un teren de la primarie si am construit pe el fara nici un act. Care sunt etapele si actele necesare pt a obtine autorizatia de constructie? (vezi toată discuția)
Certificat de urbanism - teren extravilan nicum nicum Buna ziua! Pot obtine certificat de urbanism pentru constructia unei hale de aproximativ 500 mp, din panouri tip sandwich amplasata pe un teren aflat in ... (vezi toată discuția)