Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... PUZ trebuie neaparat semnat de urbanist autorizat RUR? ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

PUZ trebuie neaparat semnat de urbanist autorizat RUR? Buna ziua, ...

PUZ trebuie neaparat semnat de urbanist autorizat RUR?
Buna ziua, memoriul tehnic pt PUZ trebuie neaparat semnat de un urbanist cu drept de semnatura... sau pot sa il redactez eu insumi?
~ Conținut șters la cerere ~
Eu sunt beneficiarul si initiatorul proiectului!!