Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Daca am divortat la notar fara partaj, mai beneficiez ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Daca am divortat la notar fara partaj, mai beneficiez de asigurare ...

Daca am divortat la notar fara partaj, mai beneficiez de asigurare de sanatate obligatorie pe baza asigurarii sotiei ?
Buna ziua,
Nu. Nu mai puteti beneficia,
NU.