Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Am avut o expertiza pe dobanda in 2015 in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Am avut o expertiza pe dobanda in 2015 in dosarul ...

Buna ziua. Am avut o expertiza pe dobanda in 2015 in dosarul care se rejudeca acum la CAB. Acea expertiza nu ar trebui completata pana la zi? Dar nu stiu ce sa cer la instanta.
Suntem in 2022, au trecut 7 ani de atunci. Multumescvv
Puteti aminti instantei sa aiba in vedere acest aspect.
Pai da stiu asta dar ce anume sa se completeze la zi??? Asta era intrebarea. Asta stiu si eu ca pot cere la instanta... normal... asta era intrebarea...
Sever Simion, Consultant resurse umane
Reformulati intrebarea ca sa fie mai clar ce sa intelegem ".... am avut o expertiza pe dobanda in 2015 ...."