avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 543 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am primit procesul verbal prin posta sa plătesc la ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am primit procesul verbal prin posta sa plătesc la impozite ...

Am primit procesul verbal prin posta sa plătesc la impozite și taxe 145 lei punctul de amenda,procesul verbal e făcut pe data de 4.01.2022 de plătit am 15 zile lucrătoare sa plătesc la fisc amenda,in calcul nu se ia zilele de Wendy.

Alte discuții în legătură

Noua lege a amenzii rutiere! ovis67 ovis67 Bună ziua, conform noii legi a amenzilor rutiere extinsă la 15 zile a plății amenzii, eu am primit ieri 24 august o amenda de 580 cu plata a 290 lei, eu ... (vezi toată discuția)
Somatie plata amenda falsa! e-marius e-marius Buna ziua, Acum 3 zile sotia a a primit prin posta de la fisc un plic continand: - somatie de plata amenda din partea fiscului - copie dupa un proces ... (vezi toată discuția)
Proces verbal de contraventie invalid? MihaiNicolae99 MihaiNicolae99 Pe data de 24 octombrie am primit o amenda pentru oprirea in locul interzis opririi iar pe procesul verbal scria ca se pot achita 145 de lei in 2 zile ... (vezi toată discuția)