avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 608 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Buna seara , Am primit o citatie sa ma prezint in ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna seara , Am primit o citatie sa ma prezint in instanța ptr ...

Buna seara ,

Am primit o citatie sa ma prezint in instanța ptr o datorie pe cui (pfa) un abonament mobil neachitat .

Dacă se ajunge sa ma execute(popreasca) îmi vor popri contul de pfa sau cel de cnp?
Cel mai recent răspuns: Lăzăruţiu Lucian , Avocat 09:35, 18 Ianuarie 2022
Ambele.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Datorie catre o firma de telefonie mobila tarcomnicu teodor aurelian tarcomnicu teodor aurelian am ramas cu o datorie la un abonament de telefonie mobila in anul 2007 si cu penalizari a ajuns la suma de 6900 ron . in acesti ani am primit somatii scride ... (vezi toată discuția)
Poprire cont ANDREI2002 ANDREI2002 Buna ziua. In 2009 am avut atat calitatea de salariat in cadrul unei societati cat si calitatea de pfa care se ocupa cu comert cu tamplarie pvc.Pfa avea ... (vezi toată discuția)
Abonament telefonie mobilă neplătit, amenințări cu executarea silită Ramona000 Ramona000 Buna am si eu o intrebare...prin 2016 miam facut abomament la orengi la un telefon pe 2 ani doar cu factura la curent si buletinul am platit circa 1 an de zile ... (vezi toată discuția)