Forum Discuţii juridice Executare silită Buna seara , Am primit o citatie sa ma prezint in ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna seara , Am primit o citatie sa ma prezint in instanța ptr ...

Buna seara ,

Am primit o citatie sa ma prezint in instanța ptr o datorie pe cui (pfa) un abonament mobil neachitat .

Dacă se ajunge sa ma execute(popreasca) îmi vor popri contul de pfa sau cel de cnp?
Ambele.