Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... copii prizonierilor de razboi sunt scutiti de la plata ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

copii prizonierilor de razboi sunt scutiti de la plata taxelor ...

copii prizonierilor de razboi sunt scutiti de la plata taxelor si impozitelor ?
Plata taxelor si impozitelor ?
Ce taxe si ce impozite ?