Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Se întocmește câte un registru de casa pt fiecare ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Se întocmește câte un registru de casa pt fiecare zi de plata?

Într-o institutie publica se plătesc și drepturi de personal în numerar. Nu toate persoanele vin în aceasi zi sa le ridice ! Se întocmește câte un registru de casa pt fiecare zi de plata?
george-neagu, moderator