Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Baza de impozitare pentru impozitul pe micro?
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Baza de impozitare pentru impozitul pe micro?

Veniturile din subventii aferente granturilor pentru capital de lucru si cele pentru horeca se includ in baza de impozitare pentru impozitul pe micro? Va multumesc
george-neagu, moderator
Nu intra in baza impozabila la micro