Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Chiriași in starea de alertă declarată de guvern. ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Chiriași in starea de alertă declarată de guvern. Au dreptul să stea gratis? Nu pot fi dați afară dacă nu respecta contractul de închiriere?

Chiriași in starea de alertă declarată de guvern
Nu exista o astfel de prevedere...
Mulțumesc

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Nu exista o astfel de prevedere...

Nu exista astfel de facilitate
Mulțumesc

ynocentta a scris:

Nu exista astfel de facilitate