Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cand este necesara schimbarea caenului principal cu ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cand este necesara schimbarea caenului principal cu cel secundar?

Am inceput sa am activitate pe un caen secundar. Sunt PFA. Cand este necesara schimbarea caenului principal cu cel secundar?
george-neagu, moderator