Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In ce condiții pot lucra la doi angajatoriin paralel ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In ce condiții pot lucra la doi angajatoriin paralel timp de ...

In ce condiții pot lucra la doi angajatoriin paralel timp de trei luni, la cel nou cu norma intreaga, in perioada de proba de 90 de zile, la cel vechi cu jumatate de norma, in asteptarea confirmarii ca la cel nou este totul in regula?
Buna ziua
Dpdv legal puteti sa va desfasurati activitatea fara probleme prin cumul, in baza mai multor contracte de munca.
Din punct de vedere fizic depinde doar de dvs.
Multumesc!