Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... sunt fica unui veteran de razboi pot primi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

sunt fica unui veteran de razboi pot primi indemnizatie de urmas ...

sunt fica unui veteran de razboi pot primi indemnizatie de urmas
nu
sunt fiica de veteran de razboi. pot primi indemnizatie de urmas?