Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Consultare dosar autorizare.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Consultare dosar autorizare.

Am dreptul sa solicit primariei dosarul de autorizare a unei constructii de pe strada unde locuiesc? Sau, mai bine zis, primaria este obligata sa-mi perimita accesul la acest dosar? Exista vreo reglementare in acest sens?
Multumesc
Lulica, utilizator