Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Hotarare de consiliu local pentru taxa de salubritate.
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Hotarare de consiliu local pentru taxa de salubritate.

Buna ziua,
La o casa de vacanta in urma unei hotarari de consiliu local s-a stabilit o taxa de salubritate. Nu am semnat nici un contract si nu am beneficiat de servicii.Suntem obligati de vreo lege sa platim ceea ce nu am folosit?
george-neagu, moderator