Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Tatălui meu ii lipsesc de pe cartea de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Tatălui meu ii lipsesc de pe cartea de munca anii ...

Buna ziua! Tatălui meu ii lipsesc de pe cartea de munca anii lucrați intre 1987-1991 la Termorep Hunedoara. Oare stiti unde am putea găsi arhivele pt a cere o adeverința ?Nu reușim sa gasim nicicum. Multumesc
Luati legatura cu administratorul judiciar SP ACTIV INSOLV EXPERT IPURL sau cu SC Depozitul Arhivele Transilvania SRL cu sediul în com. Luna, sat Luncani, nr. 505, jud. Cluj, custode de arhivă al SC Termorep SA