avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1483 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Tatălui meu ii lipsesc de pe cartea de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Tatălui meu ii lipsesc de pe cartea de munca anii ...

Buna ziua! Tatălui meu ii lipsesc de pe cartea de munca anii lucrați intre 1987-1991 la Termorep Hunedoara. Oare stiti unde am putea găsi arhivele pt a cere o adeverința ?Nu reușim sa gasim nicicum. Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:04, 18 Aprilie 2022
Luati legatura cu administratorul judiciar SP ACTIV INSOLV EXPERT IPURL sau cu SC Depozitul Arhivele Transilvania SRL cu sediul în com. Luna, sat Luncani, nr. 505, jud. Cluj, custode de arhivă al SC Termorep SA

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am lucrat în perioada 1987 - 1989 la autocamioane brasov și ... gigichiuda gigichiuda Am lucrat în perioada 1987 - 1989 la Autocamioane Brasov și as avea nevoie de sporurile de acolo pentru pensie .Unde găsesc arhiva respectivă ? ... (vezi toată discuția)
Buna seara.. cumnata mea a lucrat in steagul roșu.si are nevoie ... Angy1963 Angy1963 Buna seara.. Cumnata mea a lucrat in Steagul Roșu.si are nevoie de adeverințe cu sporuri și grupa. Are o problema cu inundație și ultimele foi din ... (vezi toată discuția)