Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Buna ziua! Daca termin SNG cu o medie mare,imi pot ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Buna ziua! Daca termin SNG cu o medie mare,imi pot alege orasul ...

Buna ziua! Daca termin SNG cu o medie mare,imi pot alege orasul in care voi profesa?
Depinde de locurile disponibile fiecarei zone se vor face repartizarile in functie de medie tinand cont si de optiunea aleasa.