avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Buna ziua! Daca termin SNG cu o medie mare,imi pot ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Buna ziua! Daca termin SNG cu o medie mare,imi pot alege orasul ...

Buna ziua! Daca termin SNG cu o medie mare,imi pot alege orasul in care voi profesa?
Cel mai recent răspuns: SM LEGAL CONSSULT , Consultant de business 12:55, 22 Aprilie 2022
Depinde de locurile disponibile fiecarei zone se vor face repartizarile in functie de medie tinand cont si de optiunea aleasa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Admitere sng 2015 Patricia_ Patricia_ Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2015.Spor al învăţat! :justcuz: (vezi toată discuția)
Grefier buburuzzzza buburuzzzza Subiect: Nelamurire! Buna ziua! sunt studenta in anul 3 la drept si as dori sa intreb,pentru grefieri,scoala se face doar la Bucuresti?este necesar prezenta ... (vezi toată discuția)
Intrebari despre grefier claudiaaa_g claudiaaa_g buna ziua, eu doresc sa dau la sng pentru un post de grefier, si as dori din suflet sa am nota mare incat sa ajung in zona mea, este greu examenul?exista ... (vezi toată discuția)