Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Salut am lucrat ca sofer la mai multe firme de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Salut am lucrat ca sofer la mai multe firme de curierat in germania,si ...

Salut am lucrat ca sofer la mai multe firme de curierat in germania,si am acumulat 10 punkte pe permis .
Permisul german luat in germania.
Mi sa suspendat pe 6 luni ,si acum ei Vor sa fac testul MPU fiind foarte greu de luat si scump.
As vrea sa stiu daca pot sa dau din nou de permis in romania .?
~ Conținut șters la cerere ~