Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Cadru legal - inchiriere echipamente PF
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Cadru legal - inchiriere echipamente PF

Sunt persoana fizica si doresc sa inchiriez o serie de echipamente.
am tot cautat un cadru legal pe baza caruia sa activez insa nu am gasit nimic.
ma puteti ajuta, va rog, cu un link sau cu orice informatie despre inchirierea echipamentelor?

va multumesc anticipat pentru ajutor!
george-neagu, moderator