Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua!Azi am fost impinsa ostentativ si cu scopul ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua!Azi am fost impinsa ostentativ si cu scopul de a fi ...

Buna ziua!Azi am fost impinsa ostentativ si cu scopul de a fi intimidata de un individ in incitanta unui supermarket Profi.Am chemat politia pt ca am inteles ca individul avea si alte ganduri.Agentii au fost lamentabili ,atitudinea lor a avut ca scop renunrarea mea la plangere.Am stabilit totusi sa ma duc la sectie cu masina personală.Nu m sm mai dus ,am sunat sa vad care sunt procedurile(le stie toata lumea atat timp cat individul nu m a pus la pamat)si totusi am fost sunata de agentul de politie turbat de furie ca de ce n am venit,nu ma lasa sa i raspund si mai si tipa la mine.La sfarsit mi a inchis telefonul nu jnainte de a mi spune ca daca voi fi citata ca am sunat la 112 voo radpunde.Intrebare:agentii au fost si in market si mi au comunicat ca vanzatoarea n a vazut nimic;(totul s a petrecut in fata ei!), cum solicit din supermarket inregistrare dupa filmarea respectiva?Multumesc!
Contactați rețeaua Profi și expuneți problema pe care ați întâmpinat-o în magazinul lor.
[ link extern ] /

Aici găsiți și o adresă și un nr. de telefon. Chiar dacă nu obțineți înregistrarea după filmare, vânzătoarea va da explicații către angajator.