Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Bună ziua! Ma poate ajuta cineva,am lucrat la o casa ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Bună ziua! Ma poate ajuta cineva,am lucrat la o casa de pariuri ...

Bună ziua! Ma poate ajuta cineva,am lucrat la o casa de pariuri sportive și am jucat pe contul online o suma mare de bani, ce as putea face? Nu am de unde sa aduc suma respectiva și as vrea sa o plătesc în rate, cum sa procedez?
Va intelegeti in scris cu angajatorul.