Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Modernizarea sediului social cu activitate la terti?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Modernizarea sediului social cu activitate la terti?

Buna ziua!
Ce achizitii pot face pentru modernizarea sediului social cu activitate la terti? Am inteles ca este o lege prin care pentru sediul social poti achizitiona diferite obiecte, de ex.(frigider, mobilier, TV, calculator, AC, etc) inclusiv renovarea sediului.
Va multumesc anticipat!
george-neagu, moderator