Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... A doua casa de marcat mai poate fi scăzuta din ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

A doua casa de marcat mai poate fi scăzuta din impozit?

Daca o SC a achizitionat o casa de marcat a carei valoare a scazut-o din impozitul micro datorat dar, in urma defectiunilor, dupa aproximativ un an, a fost nevoie sa o inlocuiasca, a doua casa de marcat mai poate fi dedusa din impozit?
george-neagu, moderator
da desigur