avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 706 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Care este pragul maxim pentru a te incadra in baza ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Care este pragul maxim pentru a te incadra in baza legii falimentului ...

Care este pragul maxim pentru a te incadra in baza legii falimentului personal in 2022? Aici vorbesc despre care este valoarea creditului maxim pentru a putea beneficia de aceasta procedura. Multumesc.

Alte discuții în legătură

Cererea insolventei de catre mfp ContSters94259 ContSters94259 Societatea mea are datorii de 220 mil vechi la stat.Finantele au spus ca nu pot trece eu firma in insolventa deoarece am depasit ceva plafon...dar finantele ... (vezi toată discuția)
Cerere faliment fara pragul sumei ContSters69460 ContSters69460 buna ziua, am auzit pe un post de televiziune o dezbatere despre faptul ca se poate cere falimentul unei societati, fara a mai fi necesar stabilirea pragului ... (vezi toată discuția)
Insolventa, executare silita ContSters90283 ContSters90283 Buna ziua, Am si eu un srl care functioneaza din 2006 fara probleme acum insa din lipsa de bani nu am reusit sa platesc datoriile catre bugetul de stat de ... (vezi toată discuția)