avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 443 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general intr-o comisie de receptie marfa, intr-o institutie de ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

intr-o comisie de receptie marfa, intr-o institutie de stat , ...

intr-o comisie de receptie marfa, intr-o institutie de stat , se poate ca desemnat in comisie sa fie alt(alti) gestionari si contabilitatea ?
nu prea am inteles conform legii daca se poate....
in lege spune ca un alt membru al compartimentului si contabilitatea

Alte discuții în legătură

Componenta comisie receptie materiale de birou,... - este obligatoriu ca un membru sa aiba studii economice ? oanaportar oanaportar Buna ziua ! Directorul vrea sa emita o Decizie de numire comisie de receptie pentru materiale de birou, .... Va rugam sa ne ajutati cu un raspuns: - daca in ... (vezi toată discuția)
Proces verbal predare primire 17pyd 17pyd Receptia unor bunuri materiale si inregistrarea in contabilitate se poate face pe baza unui proces verbal de predare primire incheiat intre 2 societati? Este ... (vezi toată discuția)
Ajutor urgent - nota de receptie la aviz de insotire a marfii karrmen772004 karrmen772004 Buna ziua! Am si eu o speta daca ma puteti ajuta#-o. O firma are 3 magazine de desfacere. Toata marfa care intra in aceasta firma intra intr-un singur ... (vezi toată discuția)