avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale buna ziua. care este procedura de recuperare a unor ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

buna ziua. care este procedura de recuperare a unor sume platite ...

buna ziua.
care este procedura de recuperare a unor sume platite in contul bancar al Autoritatii Rutiere Romane ?
am platit taxe pentru eliberarea unor documente necesare pentru o firma de transport iar angajatul oficiului postal a emis factura pe numelele meu (persoana fizica) , nu pentru societatea comerciala (persoana juridica).
va multumesc cu respect!

Alte discuții în legătură

Cu marfa pana in grecia monii23 monii23 Buna ziua. O firma, dar nu de transport, ci pe cont propriu trebuie sa duca marfa inapoi storno in grecia. Trece masina cu soferul prin Bulgaria si ... (vezi toată discuția)
Vreau sa-mi deschid o firma de transport marfa. V2000 V2000 Buna ziua vreau sami deschid o firma de transport marfa dar cu o autoutilitara de la 2,8 t la 3,5t prelata sau dubă intre 5 si 10 europaleti in ... (vezi toată discuția)
Acte necesare pentru transport marfa andira andira Buna ziua, Va rog frumos, spune-ti ce acte sunt necesare pentru transportul de marfa (de ex, medicamente). Multumesc. (vezi toată discuția)