avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 752 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna! Intrebare legata de domeniu silvic....
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna! Intrebare legata de domeniu silvic....

Buna! Ma poate ajuta cineva cu un forum sau un grup in domeniul silvic? Sunt contabila incepatoare in cadrul unui Ocol si as dori sa fiu cat mai informata cu noile legi care apar. Va multumesc pentru eventualele raspunsuri!

Alte discuții în legătură

Scutire impozit Ladislau-Tiberiu Ladislau-Tiberiu In ce lege nr./an...eventual rectificat...este reglementat scutirea taxa impozit la primărie locală pentru teren forestier grupa -1-funcțională,adică ... (vezi toată discuția)
Gratare in rezervatie naturala dc1981 dc1981 Buna ziua, m-am mutat in urma cu cateva luni la o casa situata langa o padure rezervatie naturala si de atunci au inceput problemele. Fiind si vara, in fiecare ... (vezi toată discuția)
Intrare somaj saghin alexa saghin alexa buna ziua, as dori si eu o lamurire Lucrez la un ocol silvic de 5 ani pe un post de muncitor.Am scoala postliceala in domeniul silvic dar nu am gasit post. Mi ... (vezi toată discuția)