Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buna seara! Va rog sa-mi spuneti cum rezolv; ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buna seara! Va rog sa-mi spuneti cum rezolv; concubinaj, am cumparat ...

Buna seara! Va rog sa-mi spuneti cum rezolv; concubinaj, am cumparat in lising o masina pe care o platim in mod egal. Doresc un act in care supravetuitorul sa beneficieze 100%. Amandoi avem copii.
Multumesc!
Manuela Rășină, administrator