avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 603 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! pe data de 19.05.2022 inceteaza ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! pe data de 19.05.2022 inceteaza indemnizatia pentru ...

Buna ziua! pe data de 19.05.2022 inceteaza indemnizatia pentru crestere copil. As dori sa imi schimb locul de munca, iar de la 1 iunie 2022 sa merg la jobul nou. Afecteaza cu ceva obtinerea stimulentului de insertie? Cu ce data ar trebui inchis la vechiul job contractul si deschis la noul loc de munca? Multumesc! Mentionez ca tatal nu isi va lua concediul de o luna.
Ultima modificare: Miercuri, 18 Mai 2022
Tenea Ana, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:08, 18 Mai 2022
Cu 19.05.2022.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stimulent insertie 2013 pentru cic 3 ani probleme medicale robermar robermar Va rog sa ma lamuriti cu urmatoarele: beneficiez de indemnizatie crestere copil pana la varsta de 3 ani pt probleme medicale. Copilul implineste 2 ani in 6 ... (vezi toată discuția)
Noua lege privind icc ruxandrelu ruxandrelu sunt o mamica ce a nascut pe 25 aprilie 2012.din 8 iunie 2012 sunt in crestere copil si am optat pt 1 an de indemnizatie pentru a beneficia de acel stimulent ... (vezi toată discuția)
Schimbare loc de munca in timpul stimulentului de insertie mariana07 mariana07 Hristos a inviat! Am reluat activitatea dupa CIC, si am fost intampinata intr-un mod neplacut si sunt privita intr-un mod neplacut pentru ca m-am ... (vezi toată discuția)