Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! pe data de 19.05.2022 inceteaza ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! pe data de 19.05.2022 inceteaza indemnizatia pentru ...

Buna ziua! pe data de 19.05.2022 inceteaza indemnizatia pentru crestere copil. As dori sa imi schimb locul de munca, iar de la 1 iunie 2022 sa merg la jobul nou. Afecteaza cu ceva obtinerea stimulentului de insertie? Cu ce data ar trebui inchis la vechiul job contractul si deschis la noul loc de munca? Multumesc! Mentionez ca tatal nu isi va lua concediul de o luna.
Tenea Ana, utilizator
Cu 19.05.2022.