Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Impozitare renta viagera As dori sa știu daca se ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Impozitare renta viagera As dori sa știu daca se impoziteaza ...

Impozitare renta viagera
As dori sa știu daca se impoziteaza suma primita lunar de un credirentier (persoana vârstnica) de la debirentier în cadrul contractului de renta viagera?
Nu.