Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Am fost filmata/pozata de cineva pe ascuns in baia ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Am fost filmata/pozata de cineva pe ascuns in baia caminului. ...

Am fost filmata/pozata de cineva pe ascuns in baia caminului. Totul s-a întâmplat intr-o vineri pe la ora 4 după amiază, era deja în cabină și aștepta, zic asta pentru ca nu a scos un sunet cât am folosit baia, după l-am observat cu telefonul îndreptat de sus în jos peste paravanul despartitor. Cât am fugit după cineva ca sa ma ajute ca m-am speriat, a scăpat foarte rapid, l-am căutat dar degeaba, ori era pe palier ori a fugit pe scările de urgenta. Mentionez ca pe hol nu sunt camere de supraveghere. Ce-as putea face?
ioana20200, utilizator
Nu prea aveti ce sa faceti daca respectivul nu poate fi identificat.Eventual depuneti in scris la facultste o sesizare pt a avea o dovada..