Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau sa deschid un cabinet de logopedie.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau sa deschid un cabinet de logopedie.

Buna ziua! Vreau sa deschid un cabinet de logopedie. Este înființată societate, nu este deschis prin colegiu psihologilor. Îmi trebuie autorizatie de la dsp?
george-neagu, moderator