Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 COD CAEN PRINTARI COMESTIBILE Bună ziua ! Aș ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

COD CAEN PRINTARI COMESTIBILE Bună ziua ! Aș dori să înființez o firma ( încă nu știu ...

Bună ziua ! Aș dori să înființez o firma ( încă nu știu care varianta ar fi mai avantajoasă ii, pf...) și care să aibă ca obiect de activitate imprimarea foilor comestibile pentru decorarea dulciurilor. Toată materia primă se achiziționează din magazine de profil, iar eu m-aș ocupa de editare, imprimare, ambalare și comercializarea online. Problema este că nu am găsit un cod caen pentru activitatea de imprimare pe suport comestibil și aici am nevoie de ajutorul dumneavoastră.
Dacă nu am primit nici măcar un răspuns până acum, pot trage concluzia că această activitate nu se poate desfășura individual, ci doar într-un laborator de cofetărie, deși este doar o simplă procedură de printare !?!