Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cabinet de Psihologie și PFA?Buna ziua, dețin un ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cabinet de Psihologie și PFA?Buna ziua, dețin un cabinet individual de psihologie (in legalitate ...

Buna ziua, dețin un cabinet individual de psihologie (in legalitate ANAF și Colegiul Psihologilor) și as dori să-mi înființez un PFA înregistrând alte coduri CAEN diferite de cel pe care profesez deja. Se poate sa am cabinet dar și PFA?
george-neagu, moderator
Se poate cu inregistrare la registrul comertului si declarare activitate la ANAF.