Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Pe SEAP sunt achizionate obiecte de inventar.
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Pe SEAP sunt achizionate obiecte de inventar.

Pe SEAP sunt achizionate obiecte de inventar, de o anumita valoare si e desemnata firma de la care se vor cumpara. La 4 zile de la postare si acceptare, firma schimba pe SEAP valoarea acelor produse justificand ca ele erau din stocul vechi si au fost vandute, deci nu ni le mai poate da decat cu pretul nou,afisat (mult mai mare). Ce se poate face ?
george-neagu, moderator