Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ca medic pot avea PFA și cabinet medical individual ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ca medic pot avea PFA și cabinet medical individual cu CIF?

Ca medic pot avea PFA și cabinet medical individual cu CIF in același timp?
george-neagu, moderator
Da. Ca PFA va inregistrati la Registrul comertului si la ANAF.
Ca medical individual declarati venitul la ANAF, anual.