Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua! În urma cu ceva timp am achiziționat un ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua! În urma cu ceva timp am achiziționat un domeniu ...

Buna ziua! În urma cu ceva timp am achiziționat un domeniu web pentru a-mi face un site de prezentare a serviciilor, dar lam achizitionat pe persoana fizica. il pot transfera/ vinde catre firma mea? vreau sa accesez fonduri și am nevoie de un site pe numele firmei, iar prin acceste fonduri doresc sa-mi finantez si campaniile de publicitatea in online
îl puteți transfera/ cesiona, dar nu vinde. luați legătura cu firma care va asigura hosting-ul
adriandimitriu, utilizator