Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Buna seara,daca atribui angajatului tichete de masa in ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Buna seara,daca atribui angajatului tichete de masa in valoare ...

Buna seara,daca atribui angajatului tichete de masa in valoare de 403.4 lei,ce taxe si impozite trebuie sa retin?Va multumesc anticipat.
10% impozit